☰ menu
×Aktuality a články Činnost 2020 Činnost 2019 V. - XII. Činnost 2019 I. - IV. Činnost 2018 Plán na rok 2020 Ke stažení Ke stažení Ke stažení Přihlášky Přihlášky Přihlášky Naše služby Domácí zdravotní péče Kurzy první pomoci Ošacovací středisko Půjčovna zdravotnických a jiných pomůcek Dárcovství krve JÓGA pro seniory Hudba a zpěv pro seniory Okresní studijní středisko Soutěže Mladých zdravotníků Připravujeme Aktuální pomoc seniorům Kroužek PRVNÍ POMOCI Příměstský tábor 2020 Pomáhejte s námi Pomáhejte s námi Místní skupina ČČK ZÁHOŘÍ Místní skupina ČČK Písek III. Místní skupiny VIII., IX., X. a Akademie III. věku Kontakt Kontakt Kontakt
 

„Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.“

Akce Místních skupin ČČK Písek VIII., IX., X.

Listopad 2019: Muzikál EVITA 

Dne 8. 11. 2019 se 53 členů z píseckého Oblastního spolku Českého červeného kříže vydali na muzikál Evita do DK Metropole České Budějovice. Muzikál je podle životního příběhu Evy Marie Duarte de Perón, narozené 7. května 1919, která byla druhou manželkou argentinského prezidenta.

Český červený kříž Písek

Mgr. Petra Vítková, OS ČČK Písek 

 

Červen 2019: Výlet na Moravu

Dne 12. 6. se cca 50 členek a členů z Místních skupin VIII., IX., X. vydali na Moravu, kde navštívili renesanční zámek Náměšť na Oslavou a Velké Meziříčí, místa s bohatou historií, kde bylo možné vidět ojedinělé interiéry, knihovny, reprezentační sály s ucelenou expozicí tapiserií a jiné.

Český červený kříž Písek   Český červený kříž Písek

Mgr. Petra Vítková, OS ČČK Písek 

 

Květen 2019: Zájezd s Akademií III. věku

Dne 15. května 2019 se senioři s Akademií III. věku vypravili na Zámek Kratochvíle a Zámek Dub a navštívili Kostel v Bavorově. Této akce se účastnilo 49 osob.

Český červený kříž Písek    Český červený kříž Písek

Český červený kříž Písek

https://pisecky.denik.cz/zpravy_region/poradaji-poznavaci-zajezdy-pro-seniory-20190521.html

Mášková Marie, Akademie III. věku

 

Duben 2019: Poznávací zájezd 

Místní skupiny VIII., IX., X. Oblastního spolku Českého červeného kříže Písek a Akademie III. věku, každoročně pořádá pro seniory mnoho poznávacích zájezdů. V letošním roce již navštívili Kalvárie Čestice, Máchův včelín Krušlov, Kostel v Dobříši a Hoslovický mlýn. Součástí poznávacího zájezdu byla i přenáška od Ing. Josefa Pecky. Akce se účastnilo 57 osob. 

Český červený kříž Písek   Český červený kříž Písek

Český červený kříž Písek     Český červený kříž Písek

Věra Kotšmídová, MS ČČK Písek